Yarmak: «Я більше не буду захищати Івана Дорна». Інтерв’ю репера Яніні Соколовій

Два дні тому Yarmak дав інтерв’ю Яніні Соколовій, яке вийшло на YouTube каналі «5 канал». Про реп майже не йшлося. Переважно артист ділився своєю думкою щодо майбутнього країни, відношення до влади, проблем соціуму та особистого ставлення до ситуації в Україні.

Цікаво, що Yarmak доволі несподівано висловився про Івана Дорна та Юрія Бардаша. У нього запитали, чому він захищав Дорна, на що артист відповів: “Це був третій рік змін, не тільки війни, і три роки це не досить багато для таких серйозних змін, яких ми чекаємо. Чесно кажучи тоді я і Басту захищав і ще деяких виконавців. Я чекав, що з часом, як і в мене, в них проявляться здорові погляди: вони прочитають історію України, розберуться в історичних ланцюжках, це відбувається не перше століття і зроблять висновки. Але вони не зробили висновки, тому Івана Дорна я більше не буду захищати”.


Також під час інтерв’ю Яніна Соколова озвучила список найпрослуховуваніших пісень року в Україні, серед яких є трек підопічного Юрія Бардаша Wellboy. Після цього репер дав коментар про Юрія:

“Wellboy зробив Бардаш, людина яка, на мій погляд, досить ватна. Я дивлюся як в музичному медіапросторі всі його боготворять, що він геніальна людина. Дійсно він професіонал великого рівня. Я думаю, якби Бардашу дали можливість реалізовувати проєкти тут, по типу Wellboy українською мовою, але дали можливість та інструменти додаткові я думаю він би й сам. Він, як можна сказати і ватний, так і в нього є любов до середовища, де він не перший рік існує. Він же не переїхав до Москви, чомусь йому тут подобається, бо ми дійсно офігенна вільна демократична країна, де в інтерв’ю Дудю можна наговорити що хочеш і в принципі залишитися живим”.Читай також: Почему альбом Yarmak «Red Line» — не камбэк

«Svoe Kino»: про что новый сериал Ярмака и почему он может повторить успех «Как закалялся стайл»?