Карантинний грайм: коллаб Night Ambassadors X і GRЯZ’

Колаборація двох львівських промогруп Night Ambassadors X і GRЯZ’ вилалилась у спільну вечірку, що відбудеться вже сьогодні о 23:00 у Львові.

Так як івенти з подібним наповненням (грайм, бейс, гараж) дуже рідко проходять в Україні – ми не могли про це не написати. 

Якщо вам важко зрозуміти, яка музика ховається під цими стилями, все можна описати простіше – на танцполі саунд буде посередині між бенгерами AJ Tracey і британською електронікою з ломаним бітом. 

В лайн-апі Alex Pervukhin (людина, яка запускала наш сайт – його ви могли бачити в нашому останньому документальному фільмі), резидент Night Ambassadors X – Fat8, а також засновники промогрупи GRЯZ’: NEÜTRAL (одного з героїв відео Grime in Ukraine) і Offmean. 

Додатковим бонусом шоукейсу буде лайвовий виступ проекту ТИСК, в якому все по британській класиці: один діджей і один МС… і дуже багато басу. Промовідео вечірки просто залишимо тут.

View this post on Instagram

Ми відкриваємо новий сезон івентів! І зразу ж – колаборацією! 12 вересня відбудеться наша спільна подія з львівською серією @g.r.y.a.z ’, яку без жодних зайвих вагань можна вважати найкращою в Україні серією вечірок з бейс-музикою. Цього року вони встигли вперше привезти до Львова частину одного з найпотужніших лейблів стилю – легендарного британського SWAMP81, а самі відомі своїм постійним просуванням усіх можливих розгалужень бейс-музики. Це ми про @neu7ral та @useyohead_ . Наші резиденти на цій вечірці – Alex Pervukhin та Fat8. А ще ви вперше зможете почути, як звучить Тиск — новий лайв-проект Алекса, що націлений в першу чергу на ґрайм! (кращого місця для такої презентації не знайти) Локація – Club 151, який для такої музики підходить просто ідеально. Все решту – за нами. Зустрінемось!

A post shared by Night Ambassadors (@night_ambassadors) on