Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Починаємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен. У війську Андрій – Емінем, а на стрімінгових платформах ANYMAN. Військовослужбовець 3-ї ОШБр з першого дня повномасштабного вторгнення і по сьогодні працює, щоб захищати громадян.
«Наш формат» – це дебютний мініальбом ANYMAN, в якому він впродовж шести треків потоком думок, загорнутих у міцні панчі, розповідає про свій лайфстайл військового часу і прямо говорить, що саме його не влаштовує у сучасній Україні та медійному просторі.
Реліз побудований навколо класичного олдскульного саунду, семплів та референсів, наприклад, до Wu-Tang Clan. Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Drake дропнув «ICEMAN». І ще два альбоми
Дрізі дісить зірок, відкриває нові імена та показує, що вміє працювати в різних жанрах.
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
S-TRUM та Oppi Mpanda «BAD BARS»
Харківський емсі підтвердужує намір зайняти вакантну нішу грайму українською.