Wiley звинувачують в побитті і грабуванні власного друга
Хрещеного батька грайму Wiley звинуватили в грабуванні і побитті власного друга.
ЗМІ повідомляють, що 28 серпня артист увірвався до дому свого друга – кікбоксера Алі Джако, напав на нього та пограбував. Джако звернувся до полції, тепер на Wiley чекає суд. Він має пройти 13 вересня.
Wiley – один з головних персонажей лондонського грайму. На початку року він запам’ятався яскравим біфом зі Stormzy.
А в минулому рцоі в артиста вийшов альбом “The Godfather 3”. Слухайте його тут.
Читай також
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Feviane та goldy1love випустили кліп «біжи поки ще не пізно»
Ніжний R&B із мінімалістичним відео.
YaZheYao та MiruVladeti «Шлях»
Класичний вуличний репрезент із важковаговим треп бітом.