Відсіч намагається бойкотувати концерт Anacondaz в Києві

Сьогодні гурт Anacondaz приїхав у Київ, щоб дати концерт у столичному клубі Atlas. Гурт Anacondaz жодного разу не висловлювався зневажливо про Україну та її громадян, не підтримував війну на Донбасі, або тих, хто підтримує чи спонсорує агресію проти нашої країни. При перетині українського кордону, як повідомили rap.ua учасники Anacondaz, музикантів спершу хотіли невідомо за що зняти з потягу, до того ж деякі прикордонники на диво добре знали склад гурту – наприклад, питали, чому у потязі немає Тимура Есетова, бітмейкера гурту, який не їздить на гастролі. Але зрештою побажали хорошого концерту, попросили диск та пропустили на територію України. Тим часом громадянська організація Відсіч, яка стала причиною того, що в Україну не пустили Макса Коржа, Гуфа та інших артистів, вирішила провести акцію із закликом до бойкоту сьогоднішнього концерту. 

  

Відсіч обрали «ефективний» спосіб боротьби з Anacondaz – вони розклеюють неподалік від Атласу роздруковані на чорно-білому принтері оголошення із закликом до бойкоту концерту: 

Оновлено: перед клубом Atlas невгамовна Відсіч влаштувала акцію. Декілька людей тримали в руках плакати із лозунгами на кшталт “На Anacondaz українська кров”. Коли люди спробували спитати, яким чином на Anacondaz з’явилася українська кров, “активісти” відповідали завчені фрази про незаконний перетин кордону. Певно, на руках кожного, хто нелегально перетинає український кордон, негайно з’являється українська кров, навіть тих, хто нелегально ходить за грибами у, наприклад, польські ліси. Логіка – та сама.