Чому всі нападають на Enko? Відповідь від Івана Клименко

Засновник лейблу Enko Іван Клименко відреагував на матеріал “Чому всі нападають на Enko та alyona alyona?”, що сьогодні з’явився на головній сторінці нашого порталу.

Якщо ви ще не читали і не розумієте контекст – спершу візьміться за статтю. Для тих, хто з нею вже ознайомився, пропонуємо відповідь Ванька на історію з постійними діссами на адресу артистів лейблу:

“У мене є що написати про деяких перерахованих авторів діссів, що, можливо, виставить їх не в кращому світлі. Але це, в свою чергу, породить нову хвилю дебатів / діссів / розмов і викличе негативні емоції у когось з них. А я не хочу створювати диструктив, адже нічого крім Любові не приносить користь цьому світу, тому якщо і відповідати хлопцям з приводу діссів – то з любов’ю, але в такому контексті мені їм нема чого сказати, крім як побажати творити і творити.

В цілому, у нас (Enko) все добре – готуємо масу нових релізів, останні наші сингли потрапляють в тренди Ютюба, чарти еплмюзіка і спотіфая, і, наприклад, тільки в серпні вже заплановано 18 концертів наших артистів, так що нам є на що витрачати свій час і енергію. Всім мир!!”