У Грузії не каратимуть за вживання марихуани
Сьогодні Конституційний суд Грузії розглянув позов депутатів грузинської опозиційної партії «Гірчі», визнавши неконституційним покарання за вживання марихуани без рецепта лікаря.
Відтепер у Грузії не каратимуть за вживання марихуани — раніше це було адміністративним правопорушенням, штраф за яке ставновив 500 ларі (близко 5000 гривень).
Грузія стає все більш привабливою для туристів!
А ви б підтримали подібні зміни в Україні?