logo logo

У Грузії не каратимуть за вживання марихуани

У Грузії не каратимуть за вживання марихуани

Сьогодні Конституційний суд Грузії розглянув позов депутатів грузинської опозиційної партії «Гірчі», визнавши неконституційним покарання за вживання марихуани без рецепта лікаря.

Відтепер у Грузії не каратимуть за вживання марихуани — раніше це було адміністративним правопорушенням, штраф за яке ставновив 500 ларі (близко 5000  гривень). 

Грузія стає все більш привабливою для туристів! 

А ви б підтримали подібні зміни в Україні? 

Читай також