ТИСК випустили роуд-відео «Он тур»

Гурт ТИСК повертається з прем’єрою нового відео «Он тур».

«Важко назвати «Он тур» музичним кліпом в класичному розумінні – це швидше роуд-муві, яке знімалось у різних місцях України. Справа в тім, що учасники Тиску з діаметрально протилежних кінців України: Антон з Харкова, а Саша із Золочева. Тому інструментали і треки пишуться почергово — то тут, то там, а ідеї частіше народжуються саме в дорозі, в білому автомобілі Volkswagen Passat, який став головним героєм кліпу.» — коментують новину учасники колективу.

«Он тур» — поняття зі світу футбольних фанатів. Alex Pervukhin, один з учасників гурту, має фанатьске минуле, тому саме ця історія транслюється в кадрах нового відео. В зйомках прийняли участь друзі артиста, з якими пов’язані десятки годин на виїздах в автобусах та поїздах. 

Окрім цього, в ролику можна побачити Zbaraski, Гоню і… Юрія Бардаша. Останній ділиться враженнями від першого релізу гурту ТИСК.

«Кліп «Он тур» про те, що неважливо звідки ти і чим займаєшся: палиш фаєр на футбольній терасі, налаштовуєш осцилятор модулярного синтезатора, чистиш снікери чи крутиш руль – важлива лише енергія, яку ти несеш. І чим більше творчої енергії – тим сильніший культурний тиск в Україні.»