logo logo

Нове ім‘я: ТИСК презентує відео «Легіт Чек»

Новий проєкт ТИСК – це взаємодія електронного діджея Олександра Первухіна та учасника об`єднання Some People (Ssweep, Rap.ua, Sneaker Mate) – Антона Назарко.

Перший сингл проекту називається «Легіт Чек» (з англ. Legit Chek – цей термін прийшов зі світу стрітвіру та означає перевірку на оригінальність).

Щодо оригінальності – її у відео дуже багато, адже тиск – це не лише DJ та МС, а цілий мувмент, до якого входить купа яскравих особистостей.

Щодо музики – це переосмислення британського електронного саунду, помножене на прив’язки до культурного коду української електронної сцени.

На виході маємо плавильний котел, в якому змішані електро, грайм, брейкс і геррідж.

Читай також