The Curly – новий артист лейблу Black Beats
Сьогодні в інстаграмі лейблу з‘явилася інформація про те, що молодий виконавець The Curly став новим підписантом Black Beats. В артиста поки що є лише один сингл «Я забувся», з яким він непогано стартував у тіктоці. Вже завтра артист презентує нову пісню «Чорнобрива».
The Curly працює здебільшого з альтернативним аренбі, поп та хаус звучанням. Нагадаємо, що зараз артистами лейблу також є Tery, Krechet, vioria, нестор, blessbaby та Sage.
Читай також: Хто такі Black Beats
Читай також
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.