“СЛИНА” – спільний EP OTOY і The Lazy Jesus

OTOY і The Lazy Jesus випускають спільний EP “СЛИНА”. Цей реліз представлено від імені лейблу “Masterskaya”.

В роботі 4 треки, не зв’язаних спільною концепцією, але круто доповнюючих один одного.Цей реліз став можливим після конекту артистів, що відбувся в стінах творчої студії “Masterskaya”:

“Єгор покликав мене в Будинок культури «Masterskaya» спробувати написати щось спільно на студії, то був такий експериментал. Ми довго тягнули, шукали звук, перебирали купу бітів. Дійшло до того що півтора місяця тому в нас вже була написана іпішка. Але раптом народився трек НЕДОСТУПНА і Єгор запропонував повністю нову концепцію.”, – коментує роботу OTOY.

Трек “Недоступна” артист виділяє на просто так – разом з EP виходить і кліп на цю роботу, що привертає увагу, мабуть, ще більше ніж реліз.

Очевидно, що це відео крутим робить не великі бюджети, а ідея, яку OTOY майстерно розкриває у своєму режисерському дебюті.

“Коли я слухав трек, у моїй уяві виникла візуалізація, як ми разом  їдемо у тачці і просто виконуємо цей трек, а після камера вилітає з машини, а на даху танцює прекрасна недоступна діва. Слава взяв цю основу та розвинув її у фінальну сюжетну версію, яку ви вже можете побачити.”, – описує фінальний результат The Lazy Jesus.
Ти читач, який хоче нас підтримати? Заходь на наш Patreon.

Ти просто наш читач? Дякуємо за сім років разом.