Звернення головного редактора Rap.ua

Наш портал працює сім років і сім років нам прилітають подібні коментарі та відгуки. Це нормально для будь якого ЗМІ і, зазвичай, це простий хейт, не вартий уваги. Зараз, на жаль, прилетіло за діло.

Вчора в нас на порталі вийшла новина про реліз Індаблека, в якій автор матеріалу висловив власну думку, нічим її не обґрунтувавши.

Я побачив матеріал вже після його виходу та негативних коментарів, які з’явились під постом. Як головний редактор порталу я прийняв рішення не коректувати новину та не видаляти пост, адже це слабка і не чесна по відношенню до читачів позиція.

Ми нафакапили – значить треба визнавати провину. В нас часто виходять новини з авторським баченням і це нормально, але в тому форматі, в якому вийшов вчорашній матеріал – недопустимо.

Щоб це не виглядало тупим виправданням “нарнійців” – прикладаю пару шматків запису зборів редакції (все не можу, бо сварилися дуже) – так ви зможете почути, що нам не похуй на власні факапи, читачів та артистів, про яких ми пишемо.


Приношу свої вибачення артистам та читачам, яких могла образити наша стаття та пишу це з повагою до артиста, за яким слідкую вже багато років і успіхам якого радію.

Дякуємо всім, хто з нами. Ми робимо помилки і, скоріш за все, зробимо їх ще багато, але обіцяємо залишитись при цьому людьми.

Головний редактор порталу Rap.ua.