Индаблэк, qurt і Скриптоніт випустили спільний альбом. Чому все не так круто, як здається

Українець Индаблэк, казах qurt і Скриптоніт випустили спільний альбом «Плохие привычки». На папері – все класно, саунд – чудовий, але навряд чи саме ці два музиканти завжди стояли в списку найбажаніших для подібного колабу артистів у Аділя. Чому вони?

Все просто й складно: Индаблэк і qurt – новачки лейблу Musica36, яких треба “пушнути”. Це й помітно і по треклисту платівки. Читаючи його, не дуже представляється, як три артиста закриваються в студії і в одному потоці народжують повноцінний спільний альбом. Виглядає так, наче в один з днів, Скриптоніт залетів на студію і дописав свої парти на демки, які самостійно готували новобранці. Тут є і повноцінні треки “тріо”, є соло від кожного, а є і дуети. Таким чином назбиралися бажані 11 треків, які стало можливим об’єднати в альбом.

А за день до випуску, сторіз Скриптоніта були заповнені проханнями “добити українцю двадцятку підписників в інсті”. Здаються очевидними мотиви альбому, який з таким післясмаком слухається вже по іншому.

Історія Индаблэка – це історія пошуку місця під сонцем. Широка аудиторія дізналася про нього, коли досить несподівано його на свій новостворений лейбл підписала російська поп-виконавиця Елена Темникова. Довго на лейблі артист не затримався, після цього був вірусний (зараз таке називають треками для тік-току) сингл про Джигана, а потім зупинка на Musica36 і альбом зі Скриптонітом.

P/S: Не варто сприймати цей текст як хейт в сторону артистів – тут його зовсім немає. Це дійсно альбом з крутою музичною реалізацією. Сприйняття матеріалу автором і його опис – особиста думка і може не співпадати з загальною думкою команди редакції.


Текст: Максим Синиця