PVNCH: «Нове та свіже»

PVNCH – нове групування з півночі України, в склад якого входять троє учасників старої банди Шановне Панство (Монстр ,Здоровий ,Сім) і артист, якого ви можете знати під нікнеймом Северный Ро. Від слів до діла: ось вже тиждень в мережі лежить дебютний альбом пацанів, а ми вважаємо, що важко буде знайти кращий момент для того, щоб з ними познайомитись. Слово – Півночі.

Після того як нам запропонував співпрацю Мет Квота – стало зрозуміло, що V.R.C і Шановне Панство це вже не той рівень, на якому ми можемо працювати. Потрібно було взяти краще з того, що було і підкріпити ще свіжаком. Зробити щось нове і потужніше. От так і з’явилась Північ а.k.a. PVNCH.

Ми в чудових відносинах з усіма колишніми учасниками V.R.C, далі підтримуємо один одного і полюбому будуть фітухи і т.д. Але на першому місті тепер стоїть PVNCH. Склад трохи змінився, змінилася студія, до нас приєднався наш старий друг Сєвєрний Ро. Ми давно знайомі, він з сусіднього міста плюс ми разом навчалися в Києві. Доля вже так захотіла, щоб ми почали щось робити разом. Напевно, під нашим впливом Ро почав писати українською і це в нього добре виходило. В нього дуже хороша техніка і це добряче посилило наші ряди.

Чому PVNCH? Бо всі учасники з Чернігівщини, а це Північна Україна. Можна сказати, що і столиця наша теж північ. Ми давно говорили про цю назву, ще як було V.R.C. – тому тут вона підійшла якнайкраще.

Ми себе не вганяємо в якісь жорсткі рамки, бо робимо все в своєму власному стилі і стараємося робити це добре. Альбом вийшов різний: там є всього багацько і кожен зможе підібрати щось для себе.

За біти у нас відповідає Сьомий і Ро. Але так склалось, що на «Голодному» весь продакшн з-під руки Сірьожки Сьомого. З чого він черпає натхнення? Він сказав, що з хлоп’їв.
Ми вже не перший рік співпрацюємо з канторою Bandit (
до речі, на сайті вже скоро великий матеріал про цю українську марку одягу – ред.). Радують ці мужики і позицією своєю стосовно останніх подій і звичайно ж шмотом. Так склалося, що з Сімферополем тепер трохи важче тримати зв’язок, тому оберти співпраці трішки спали. Але ось будуть зйомки кліпів, фотосети, концерти, то думаємо ми наверстаємо все. Головне що вони себе вважають українським брендом і орієнтуються на нашу країну і на нашого споживача.

Стосовно того, що слухаємо, то тут погляди різні. Я слухаю багато чого (тут відповідав – Саня Монстр), але підв’язав з російськими реперами: їх я прибрав з свого плеєра і походу надовго. Із заокеанії в плеєр часто потрапляють треки ScHoolboy Q, A$AP Mob, Yelawolf, Joey Bada$$, hs87. Також дуже подобається шо роблять Her VerZet. Багато поляків слухаю.

Буває таке, що засідаємо на студії і підшліфовуємо тексти один одному. Або ж безпосередньо під час самого запису. Мені це подобається, бо так ми робимо спільне звучання. Хоча ми дуже різні та звучимо як одне ціле. Я цього давно прагнув і думаю в нас вийшло.

Ми не націлені на конкретну чи окрему групу слухачів, навіть навпаки, альбом «Голодний» вийшов достатньо різноманітний, тут кожен слухач може знайти для себе трек який качне башню, незалежно від віку чи смаку, окрім хіба що тих хто не цінить україномовний реп.

«Голодний» від А до Я вкатить вічноголодним… та навіть просто голодним!

Альбом «Голодний» – можна знайти в нашому розділі «Дискографія»