logo logo

Macklemore та Windser випустили пісню «Maniac»

Репер з Сіетлу Macklemore об’єднався з маловідомим, але вкрай перспективним виконавцем Windser у пісні «Maniac».

Кліп у стилі виступу на Late Night Show цілком відсилається до відеороботи Outkast 2003-го «Hey Ya!». На початку кліпу з’являється канадський музичний журналіст –  Нардвуар (до речі, в нас є великий матеріал про нього).

«Коли я вперше почув, як Windser співає приспів треку «Maniac», я закохався в нього» – сказав Macklemore.

Читай також