“Цей EP – як побачити інопланетянина, всі будуть в ах*ї”: слухайте новий реліз Krechet “5 хвилин”
“Не EP – а тупо приниження-знищення свідомості”, – такими словами в інтерв’ю нашому порталу Krechet анонсував свій новий EP, який опівночі з’явився на цифрових майданчиках.
Він називається “5 хвилин” і це дійсно його хронометраж – в релізі п’ять треків по одній хвилині.
Як виявилося, за цей час можна багато про що поговорити. Весь EP звучить як протест, в якому дістається українським реперам, є і майже прямі звернення: “Krechet покажи єб*о, не будь як MF DOOM, тут співають в нас про зорі, ти несеш пургу”.
Чи новим буде погляд на вітчизняний шоу-бізнес? Йому також дістається, але, здебільшого, це стандартні претензії від реп-ком’юніті про “прогини за гонорари”, пісні заради шоу та інші штампи.
Сам автор реліз називає найкращою своєю роботою. Про це, знову ж, він розповідав в інтерв’ю, яке варто прочитати перед прослуховуванням:
“Цей EP – краще, що я робив у своєму житті. Те, що буде не соромно увімкнути дітям. Цей EP – як побачити інопланетянина, всі будуть в ахуї. Я над ним працював з літа 2020-го року. Кожен трек – діамант.”
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно