Ikonastas – новий проєкт Стаса Домбровського

Вікіпедія визначає Стаса Домбровського як громадського діяча, поета, блогера, журналіста та актора. Зараз же до всіх цих регалій можна додавати і приставку “музикант”, адже з’явився новий проєкт Стаса – Ikonastas.

Перший трек називається «Aktirovka» (з кримінального жаргону – звільне за хворобою). В ньому одесит розповідає на біт (так, саме розповідає – не спокенворд чи речетатив, а чиста дикторська розповідь, при чому доволі талановита) про наркотичну залежність, ВІЛ, смерті пацієнтів рехабу та інші страхи зі світу, про який знає.

«Aktirovka» – моторошна розповідь про власне дно з елементами автобіографії – так в різних формах робили Буковскі, Генрі Міллер та Курт Кобейн.


До чого ж тут Юрій Бардаш. В інсті Стаса з’явилося фото, підписане як «ОПГ @ikonastas__ за кадром: @nekiy.niko». На фото з відомих нам людей Юрій Бардаш і Настя Kiana (в неї, до речі, нещодавно вийшов EP і він дуже крутий).

В коментарях пишуть, що Юрій підштовхнув Стаса до створення проєкту, але офіційної інформації з цього приводу наразі немає. Слід згадати, що раніше Nekiy Niko казав нам в інтерв’ю, що зараз робить музику для одного цікавого артиста – ним цілком міг бути Стас.

Стас Домбровський доволі яскравий та доволі суперечливий персонаж, але саме таких не вистачає сучасній сцені.