“Геть за забор” – нове відео від Skofka

Skofka – новий артист лейблу Enko? Таким питанням в останній час задавалися більшість людей, що слідкують за розвитком українського репу.

Сьогодні в артиста виходить муві на нашумівшу в TikTok пісню “Геть за забор”, а разом з ним і роз’яснення питання, щодо долі артиста на лейблі від представників Enko.

Головне: Skofka – не артист Enko. Річ в тому, що в останній час команда практикує колаборації з незалежними артистами і слідкує за результатом, який отримує їх спільний реліз:

“Зараз практикуємо своєрідні колаборації з артистами, які не є нашими підписантами. Перша була з ХЛОПЕЦЬ, а сьогодні вийшла друга.

Такі колаборації виконують функцію своєрідного тесту – ми повністю беремо на себе питання продакшну і промо та дивимося на результат”, – коментують ідею представники Enko.

Щодо відео артиста – це лаконічна лайв-екранізація на крутій локації, в якій першочергова увага на потенційний хіт, який вже набирає в соцмережах космічні для укррепу цифри. Чому так? Просто послухайте цей саунд:Ти читач, який хоче нас підтримати? Заходь на наш Patreon.

Ти просто наш читач? Дякуємо за сім років разом.