Freel в новому кліпі спалив Кремль
Freel випустив третій сингл зі свого майбутнього альбому «Спалах». Трек називається «Шо там у хохлов» — це іронічна історія про російського вченого, філолога, якому щодня по телевізору показували жахіття, які нібито відбуваються в Україні. Герой пісні не витримує, збирає речі, бере підручники та словники, і їде на Донбас, рятувати російську мову, яку, як йому сказали з екрану, там гноблять. Приїхавши, він з’ясовує, що все, м’яко кажучи, не зовсім так, як він думав.
«На мою думку, інформаційна війна часом не менш важлива, ніж війна реальна, з автоматами і мінометами. В інформаційній ми не завжди перемагаємо — і я вирішив зробити свій внесок. У мене є передчуття, що це відео заблокують.
Тому встигніть подивитись, показати другу і зашерити, поки воно ще є», — коментує Freel.
Родзинка відео — в рухомому рядку під палаючим Кремлем. В ньому перераховуються найбільш відомі, найбільш кричущі та найсмішніші фейки російської пропаганди починаючи з весни 2014 року. Тут є і «мальчік в трусіках», і корова, яка плакала, поки тікала від «каратєлєй», і «два раба», і сіль в маршрутках, і пенсіонери, які забирають хліб у голубів, і т.д. Вийшов такий собі випуск новин на російському ТВ.
Минулого тижня Фріл випустив lyric-video на «Спалах», центральний трек альбому, присвячений кіборгам та боям у Донецькому аеропорті.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.