new

Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
6 ноября 2018, 11:48

Freel випустив пісню про війну і це претендент на трек року

Український репер Freel випустив другий сингл зі свого нового альбому. Пісня називається «Спалах» — це зворушлива композиція про війну, зокрема, про кіборгів, захисників Донецького аеропорту.

«Трек «Спалах» написаний під час останніх боїв за Донецький аеропорт. Слідкуючи разом з усією країною за новинами, думав: “Я зобов'язаний щось зробити, не можна сидіти, склавши руки”. І написав “Спалах”. Плакав і писав, знову писав і знову плакав. Пісня довго лежала, очікуючи свого часу. Я повернувся до неї, коли мій кращий друг, письменник Артем Чех, пішов на війну. Я знав, що інколи Чех так само, як герой пісні, дзвонить додому з передової, просто щоб сказати дружині, що кохає її, що він живий», — розповідає Фріл.

Одного разу Фріл виконав пісню, присвячену кіборгами, перед самими кіборгами. 

«Головним випробуванням для цього треку став момент, коли я наживо виконував його перед справжніми кіборгами. Це сталося у арт-поселенні Обирок, який заснував Леонід Кантер, режисер фільмів «Війна за свій рахунок», «Добровольці Божої Чоти», «Міф». Після виступу дехто з кіборгів підходив до мене зі схваленням — мовляв, Фріл, кльовий трек, випускай!», — повідомляє репер.

Нагадаємо, минулого тижня Фріл випустив кліп «Intro», знятий на перший сингл з його альбому, який також має назву «Спалах».

Реліз платівки відбудеться 19 листопада — але її вже можна передзамовити на цифрових платформах: iTunes, Google Play. На альбомі буде 14 треків, з них 2 скіти, один з яких записав Сергій Жадан. Єдина спільна пісня на альбомі — з Ділею.  

 

Опубликовано 6 ноября, 11:48