Дивимось клiп переможця #TbrgOpenRapUA — Keysee

Небезпечний і зухвалий, Keysee потрапив у поле зору перших осіб українського репу з виходом кліпу «Викупи», знятого зусиллями його рідного локального комюніті Malavita Gang. Грубий, жорсткий та агресивний «вуличний» флоу Keysee вже тоді помітно виділявся на тлі його численних колег по цеху.

Саме з «Викупи» Keysee подав заявку на участь в #TbrgOpenRapUA, фінал якого ми провели на щорічному фестивалі-премії «RAP.UA Awards». У боротьбі з десятками серйозних і куди більш досвідчених конкурентів Keysee здобув перемогу. А разом з нею і цінний приз — можливість попрацювати з кращими професіоналами української хіп-хоп сцени і музичної індустрії у цілому.Так вийшло, що до проекту залучились практично всі ті хлопці, що відповідальні за успіх Alyona Alyona — головної зірки української реп-сцени.

За музичний продакшн «На взводi» відповідає один з найвідоміших саунд-продюсерів країни — Вадим Алхутов, більш відомий як TeeJay. Саме він був продюсером значної частини альбому Alyona Alyona «Пушка».

«Словами не передати наскільки я був шокований, коли побачив, як він працює в студії!», — згадує Keysee. «Спостерігати за цим вживу — це просто космос! Вадим зробив біт за 6-7 годин. У кінцевій версії треку більше сотні інструментальних партій. Неймовірно!».

Сингл «На взводi» пронизаний дорожнім духом та прагненням до вищої мети. Репер визнається, що писав його в плацкарті перед виступом на Atlas Weekend. А вже після, на хвилі ейфорії від того
виступу, змінив практично весь текст. «Я цілий день гуляв по місту з мінусом в навушниках, начитуючи текст собі під ніс».

Мотиваційний бенгер від Keysee отримав гідну екранізацію. За роботу над кліпом взялися Delta Arthur та продакшн Basket Films — все ті ж хлопці, що зробили собі ім’я на хайпових кліпах Alyona Alyona. Нарешті, останній приз — просування від агенції «Много Воды», що працює з Альоною з моменту її появи на сцені.

Keysee зазначає, що для нього цей реліз став дивовижним досвідом роботи з крутими людьми: «Це ще одна сходинка на шляху до моєї мети. Ми тепер тримаємо зв’язок з усіма хлопцями і попереду у нас ще не одна спільна робота», — зазначає артист.

Слухати релiз

Придбати квитки на RAP.UA AWARDS 2020

Читайте також: Ключова фігура ґрайму D Double E — хедлайнер RAP.UA Awards 2020