Bankai_lofi «Дзеркало»
Bankai_lofi, котрий активно набирає аудиторію, представив дуже агресивний репрезент «Дзеркало». За біт відповідальний Zabvilion.
Репер читає про те, як змінюється відношення людей, коли ти досягаєш успіху, говорить про зраду, надмірне лицемірство, та надважкий шлях, який він долає кожен день з детальними подробицями особистого життя.
«Давай скажи мені за андер, бо я сам не знаю, це моя музика, чи батя дома під землею. 147 я вивалю це все на тебе і розкажу чому в живих таке холодне серце. Куди поділися твої кенти з району? Чому твоя мала три ночі знову не бувала вдома?».
Індастріал-треп від MISTOM «Міф»
Замість ностальгії штучний розум пропонує холодний тиск та жорстку фіксацію розпаду чужої імперії.
AveKucher дропнув трек «СВИНЯ»
Репер застрибнув на варіацію філі-дріл саунду.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.