10 питань до української поліції

Джеймс Кемерон казав: «Поліцейський, який не знає жалю, і психіатр, який не знає співчуття, стають машинами», а я вже давно помічаю, що в столиці забагато машин. 

Поліцейське свавілля – далеко не новина для України. Кажуть, що в Росії все гірше, так само як і в Сполучених Штатах. А я чхати хотів – я тут живу. Ми іноді виходимо на вулиці, щоб протестувати, але потім в нас з’являються свої справи і ми зупиняємось, тим більше, що борг ніби виконано, а фоточки для інсти зроблені.

Я такий самий мудак, як і більшість – в мене болить за країну та несправедливість, але власне життя, робота та особисті справи все ж таки важливіші. Я може й прийду на черговий мітинг, але що я зроблю, коли він нічого не змінить? Напишу пост. Можливо, потім ще один, можливо ще. Потім, скоріш за все просто заб’ю (як це було завжди). Але і надія на те, що я змінюся, теж є, як сподіваюсь, у кожного з нас. 

А поки що намагаюсь привернути додаткову увагу до того, що відбувається, бо це банально неправильно.

Ви спитаєте, до чого тут реп? Я не буду розповідати про протести, “фак де поліс” та інші факти, про які ви всі знаєте і без мене. В мене інший аргумент – репери – це такі самі люди, які хочуть жити нормально.


«I wanna turn those blue lights into strobe lights» – цитата, з якою згоденЯкщо я, все ж таки, залишусь тим самим мудаком і не піду на мітинг – прошу задати наступні питання тим, хто досі дозволяє собі називатися представниками закону:Чому слово «безпека» – остання асоціація, яка виникає при зустрічі з поліцією?

Чому поліцейський часто не знає причини наказу, але все рівно виконує його. Ми ж не на війні.

Чи вірить поліцейський у вирішення конфлікту без насильства (чи чув про це взагалі)?

Чи чув поліцейський про кришування його колегами бариг?

Чи курив він колись травку (якщо так, то коли останнього разу)?

Коли вважає поліцейський пріоритетними рейди на нічні клуби – чи немає інших проблем?

Чи розуміє поліцейський чому його, або його колег називають «мусора»? Як, на його думку, це виправити?

Чи любить він свою країну та її мешканців (якщо ні, то чому)?

Чи задоволений вій своєю роботою (якщо ні – чим саме)?

Чому він пішов працювати до поліції?P.S. Якщо хтось вам відповість, або у вас є друг-полісмен, який згоден дати інтерв’ю (серед моїх знайомих таких не знайшлося) – напишіть до редакції. 
Читай також:

В Києві відбудеться мітинг проти “сафарі” поліції на Подолі

Закрий Closer! Проєкт нової реформи МВСtxt: Михайло Правильний

jpg: Собран Влад