Закрий Closer! Проєкт нової реформи МВС

На вихідних відбувся черговий всратий рейд, направлений на закриття вечірок на Нижньоюрківській. Були зірвані концерти Ready in LED у Closer та Ofliyan у закладі Mezzanine. 

Детально про всю ситуацію вже розповіли наші колеги з порталу СЛУХ, тож я не буду переказувати всю історію, а просто висловлю свою думку, щодо інциденту.

Я вважаю, що поліція діяла правильно. Ну і що, що в той же час в країні проводився ще десяток заходів, де карантинні норми дійсно були порушені? Ну і що, що ніхто на території фабрики не побачив легітимних документів та постанов? Ну і що, що поліцейські самі не розуміли, що вони там роблять, а просто виконували наказ?

Це все не важливо, адже наші захисники виконували головне завдання, яке постало сьогодні перед силами добра – зачинити Closer.Я вважаю, що Closer – корінь всіх глобальних проблем в нашій країні (вибачте за подвійний каламбур, але сам корінь цього слова передбачає його закриття). Closer – центр всесвітнього зла, який вже намагалися закрити багато разів, але він (як і будь яке велике зло) настільки могутній, що досі працює.

Тому пропоную назавжди зачинити цей заклад і, взагалі, зробити це нашою національною ідеєю. Ось лише кілька проблем, які вирішить закриття арт-центру:
txt: Михайло Правильний

jpg: Собран Влад