Macklemore та Windser випустили пісню «Maniac»
Репер з Сіетлу Macklemore об’єднався з маловідомим, але вкрай перспективним виконавцем Windser у пісні «Maniac».
Кліп у стилі виступу на Late Night Show цілком відсилається до відеороботи Outkast 2003-го «Hey Ya!». На початку кліпу з’являється канадський музичний журналіст – Нардвуар (до речі, в нас є великий матеріал про нього).
«Коли я вперше почув, як Windser співає приспів треку «Maniac», я закохався в нього» – сказав Macklemore.
Читай також
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.