Електронний музикант Ayo Kid випустив сингл «OPEN»
Електронний музикант та учасник ком’юніті belletriq Ayo Kid (справжнє ім’я Євген Шилов) анонсував EP «GlitchyItchy» дропом синглу під назвою «OPEN». Мініальбом з електронною бейс музикою вийде 29 липня.
Євген розповів, як народився цей проєкт: «EP покриває час від осені 2020 до кінця 2021, всі треки написані в одній кімнаті через поламану ногу та відсутність певного рівня мобільності. Коли перебуваєш один в закритому просторі, то намагаєшся форсувати себе робити щось доцільне, задля можливості впоратися із ситуацією».
Читай також
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.