Афіша

Приєднуйтесь до нас!

Новини
18 июля 2017, 12:08

Українці в лідерах рейтингу найкращих бібоїв у світі

Найкращий бібой світу - українець. Міжнародний портал bboyrankingz.com склав традиційний рейтинг найкращих бібоїв світу.

Основними критеріями складеного рейтингу є кількість виступів та перемог на міжнародних змаганнях. Станом на липень лідером особистого рейтингу найкращих став представник команди NAVI - Lussy Sky. У 32-х виступах він 26 разів ставав першим, а 81% успішних виступів зробив українця лідером авторитетного рейтингу. Четверте місце в особистому заліку займає ще один представник NAVI - Drud, у 24 виступах проведених в цьому році він 18 разів святкував перемогу. Представник команди Breaknuts - Kuzya займає 7-му сходинку за підсумками першої частини року.

В списку найкращих команд до першої п'ятірки увійшла українська NAVI. У 39-х виступах наші хлопці 30 разів були сильнішими за суперників. 

Останнім і, мабуть, найважливішим рейтингом порталу є список найкращих збірних року. Як і в останні п'ять років, незмінним лідером брейкдансу у світі є збірна США. Українська збірна знаходиться на четвертому місці. До речі, за останні п'ять років українська команда змістилася з сьомої сходинки, що особисто ми вважаємо хорошим і прогресивним результатом. Ви ж не будете сперечатися?

Опубликовано 18 июля, 12:08