Знайомтесь, Jeshi – новий герой британської урбан-сцени

Лондонський емсі Jeshi залетів на шоу COLORS із чудовим лайвом. Гадаємо, це ідеальна нагода познайомитися з артистом та його нещодавнім дебютним альбомом «Universal Credit».


Jeshi немолодий (за реп мірками) емсі з Лондону (йому 27 років). Здавалося б, в такому віці вже запізно вриватися у музичну індустрію, але це той випадок, коли артист з серйозним життєвим досвідом тільки починає розкриватись. У травні він випустив дебютний альбом «Universal Credit», який відразу привернув увагу медіа, зокрема видання The Guardian. Причина, поки що невеликого, але успіху – надзвичайно тонке і чуттєве відображення проблем бідної британської молоді у своїй музиці. Як це в нього вийшло? Він це бачив та пережив насправді.


Світ британського нижчого класу, злочини з використанням холодної зброї та наркозалежність молоді – саме на висвітленні цих проблем сконцентрувався Jeshi на дебютнику. Він був одним з тих підлітків, який в 11 років почав носити із собою ніж, бо розумів вже тоді, що без зброї у жорстких реаліях Лондону не вижити.

Вихованням Jeshi займалася мати, яка відсиділа у в’язниці, та бабуся. Батька депортували до Ямайки. Для суспільства присутність двох батьків у вихованні дитини була дивом, але це диво оминуло й Jeshi. Смертей на вулиці артист бачив багато, а вбивство його шкільного товариша два роки тому стало останнім поштовхом для пробудження його, як «голосу бідної британської молоді».


Свій стиль Jeshi зібрав з американського андеграундного та мейнстрімного хіп-хопу, британського дрілу й того самого важкого електронного грайму і гереджу. Через це альбом не тільки із сенсом, а ще й качає.

Поєднавши талант вправного емсі із непоганим музичним смаком та бажанням виплеснути пережитий біль та відчай, щоб допомогти знайти себе знедоленій молоді, Jeshi створив неймовірно сильний альбом «Universal Credit». І якщо враховувати факт, що це дебютна платівка, то на цю хвилину немає сумніву – Jeshi новий герой британської урбан сцени.