Знайомство з номінантами Rap.ua Awards 2021. «Прорив року»

Ми продовжуємо знайомити вас з номінантами щорічної премії Rap.ua Awards. «Прорив року» – номінація про артистів, яким за рік вдалося піднятися на нову ланку в своїй кар‘єрі.

Хтось тільки почав свій шлях, а хтось йшов до успіху багато років, але об‘єднує всіх номінантів те, що минулий рік став для них проривним.Це приклад репера, який довго йде до своєї цілі і рано чи пізно її досягає. Не кожного дня тебе підписує на власний лейбл артист калібру Скрипотніта, тому коментарі тут зайві.Неймовірна продуктивність, неймовірні кліпи, неймовірний продакшн – так артист, який досі не показав свого обличчя, провів останній рік. Кречет – одна з головних подій укррепу 2021, що серйозно претендує на нагороду.Харків на мікрофоні + Золочів за пультом. Рвана читка та саунд, в якому намішані брейкс, герідж, грайм та ще купа всього. Гурт відкатав тур по електронним плейсам країни та лайви на декількох фестивалях, серед яких Brave! Festival. Качова, агресивна та чесна музика, за яку не соромно – так коротко можна описати новий український гурт.Билик – артист, який як і Индаблэк до своєї цілі йде досить довго. 2021 для нього також став рушійним – нішумівший сингл “Кукла”, тісна співпраця з Markul, Saluki та іншими реалізованими артистами дозволили харків’янину вийти на новий рівень кар’єри і серйозно претендувати на звання “Прориву” цього року.Команда з‘явилася на радарах завдяки проєкту Юрія Бардаша «Слушай сюда» і одразу заставила про себе говорити.

Все виправдано, адже там є стиль, оригінальний флоу, крутий продакшн, двоє харизматичних МС, а головне – слухаючи IDFX, та дивлячись їх кліпи ти відчуваєш Одесу, а одна з переваг репу як жанру – це якраз локальні фішки, історії та герої.За рік Слава встиг похайпити, побути на лейблі, піти звідти зі скандалом, дати купу інтерв’ю всім, кому тільки можна, здобути хейтерів, здобути слухачів, дропнути пару цікавих кліпів, задісити лейбл alyona alyona (поки без відповіді), виступити на парі фестів… Ми б ще продовжували, але, думаємо, на потрапляння в номінацію артист напрацював.

Проєкт «Rap.ua Awards 2021» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фондуДержавного агентства розвитку туризму.