Знайомство з номінантами Rap.ua Awards 2021. «Колаборація року»

Сьогодні колаборації – невід’ємна частина будь якого творчого процесу. Кожного дня ми бачимо колаби між стрітвір-брендами, спортсменами, акторами, виробниками комп’ютерних ігор та продуктів харчування. Музиканти – не виключення, а, якщо говорити про реп, то колаборації завжди були справжнім пальним для жанру та каталізатором нових ідей. Цього року ми вперше вручатимемо нагороди в даній категорії, але кожна з колаб варта уваги та є претендентом на свою «цеглину».


Чуваки з Варви залітають на величезний фестиваль в іншій країні та виконують фіт з місцевою поп-дівою. Вони за це не платили, не домовлялися десь під килимом з продюсерами, а просто довели це своїм репом. Звідси й потрапляння в шорт-лист премії.


Обидва номінанти – далеко не новачки в жанрі, але, об’єднавшись створили два бенгери, які звучать дуже переконливо та, за наявності, індустрії, могли б претендувати на статус великих та довгограючих хітів. Поки ж ми чекаємо на появу індустрії, слухаємо треки та голосуємо за артистів.


За рік цей дует встиг наробити багато фітів, головний з яких, на суб’єктивну думку нашої редакції – це «Питання». Взагалі ж – це, мабуть, найорганініший дует, з усіх номінантів, з якого міг би вийти чудовий гурт.


Якщо брати цифри, то ця колаба має забирати нагороду без голосування, флоу Псючого, приправлене мелодійністю Скофки дають результат, мільйонні перегляди та потрапляння в топи всіх можливих рейтингів. З комерційної точки зору – це вже колаба року, залишається дочекатись, що скаже голосування.
Альберт записав фіт з треп-батєй. Ще й не за бабки. Додати тут нічого – такі колаборації для україни – велика рідкість.
Для багатьох Скріп – геній та головний реп-новатор сьогодення. На свій лейбл артист бере не кожного, а ось Індаблека він покликав, а на сумісному релізі ми можемо зрозуміти чому – вийшов свіжий та крутий матеріал, за який точно не соромно. 


Проєкт «Rap.ua Awards 2021» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фондуДержавного агентства розвитку туризму.