Знайомство з номінантами Rap.ua Awards 2021. «Fresh»

«Фреш» – номінація, в якій ми разом зі Sprite  даємо своєрідний аванс та прогнозуємо про кого будуть говорити наступного року. Це можуть бути як молоді артисти, так і досвідчені гравці, які довго пропрацьовували власний стиль.

Умовно «Фреш» – це прогноз порталу щодо людей, які наступного року будуть номіновані в інших категоріях – від «Прориву» до «Артисту року». Чи зіграє наша ставка – подивимось, але точно радимо ознайомитись з кожним з номінантів, адже цього року пул дуже серйозний.Учасник скваду Jumanjigang цього року випустив дуже сильний треп-альбом, в якому розповідає про сучасний та молодий Львів. Все звучить, все качає та сам артист не програє формі – там харизма і колорит. Наразі про артиста відомо мало, але подивіться його відео «Peter Pan», яке цалком прозоро натякає на те, що в нас цілком може з’явитись новий яскравий артист. Як ми вже писали вище – потрапляння в номінацію – це аванс, який, сподіваємось, репер виправдає. Для нас харків’янин – справжнє відкриття цього року. По-перше він робить дуже якісний звук, по друге – він розірвав Sprite Stage на нашому минулому фесті, тому того ж дня ми вирішили включити його в основний лайнап премії. Киянин потрапив на наші радари минулого року, коли дропнув кліп «Dendy Rolling». Не можемо сказати, що з тих пір артист випускав багато матеріалу, тому, сподіваємось, потрапляння в номінацію стане для нього стимулом робити реп і надалі.Підписант лейблу Svitanok Records, що живе в Івано-Франківську та пише дуже атмосферний ліричний реп. За останній рік артист видав дуже багато матеріалу, якість якого аж ніяк не просідала від кількості. Анатолій в репі далеко не новачок, але ми сподіваємось, що говорити про нього почнуть саме в наступному році. Радимо подивитись подкаст «Плантація» за участю артиста та подивитись його фрістайл – це допоможе зрозуміти, що саме Анатолій робить в шестірці кращих. 

Проєкт «Rap.ua Awards 2021» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фондуДержавного агентства розвитку туризму.