Zlypni випустили лайв з фестивалю «Леся Квартиринка»
Івано-Франківський гурт Zlypni представив лайв-альбом «Злип-Злип», записаний під час виступу на фестивалі «Леся Квартиринка» (відео теж звідти). Це збірка «ранніх» треків, що не потрапили на дебютну платівку «Ґрунт».
«Передати їхню сутність та шарм нам вдалось на «Квартиринці», можливо вони мають бути саме такі – живі», – говорять учасники бенду.
Послухайте шість треків із живим виконанням, криками натовпу та вуличним саундом, що поєднує елементи панку, репу та психоделіки.
Читай також
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.
AveKucher дропнув трек «СВИНЯ»
Репер застрибнув на варіацію філі-дріл саунду.