Зіткнення добра і зла в платівці від Metro Boomin «Heroes & Villains»

Цієї п’ятниці один з найуспішніших саундпродюсерів десятиріччя Metro Boomin випустив велику платівку «Heroes & Villains».


Робота бітмейкера вразила масштабом рол-ауту ще до прем’єри: в якості промо релізу було створено плакати у стилістиці коміксів з гостями тейпу в образах супергероїв та злодіїв, а біля Лувру у Парижі з’явилась світлова проєкція з його фірмовим логотипом.


Після чотирьох років роботи над альбомом, Metro Boomin нарешті презентував еталонний треп-альбом з 15 треків, у якому взяли участь John Legend, Future, Chris Brown, Don Toliver, Travis Scott, 21 Savage, Young Nudy, Young Thug, Takeoff та A$AP Rocky.

Щоб підкреслити саме музичну складову роботи, Metro Boomin випустив інструментальний варіант платівки. Ідеєю проєкту стало зіткнення сил зла і добра. Щоб посилити атмосферу та концепцію продюсер презентував короткометражний фільм, в якому знявся сам Морган Фрімен.


Згодом вийшов перший кліп на трек «Superhero (Heroes & Villains)», який також концентрується на протистоянні двох сил. Режисерами відеороботи стали учасники креативного об’єднання AWGE.


Результатом титанічної роботи нам музикою та ретельного пропрацювання промо і концепції релізу стали шалені 36 мільйонів прослуховувань у Spotify за перший день, чого раніше не досягав жоден продюсер.

Скоріш за все цього тижня ми почуємо другу частину альбому, адже багато імен з треклісту не з’явились у фінальній версії, а в інстаграмі Metro сказав, що платівка включатиме дві сторони.