Як піаритись без музики? Відповідає Drake

Дрейк прекрасно розуміє, що одними треками кар’єру не зробиш, тим більше зараз навколомузична діяльність набагато важливіша від стафу, який артист випускає (салют каменю в лобі і Ліл Узі!).

Більше того – складається таке враження, що для Дріззі дійсно цікаві всі ці шмотки, переосмислення вуличного культурного коду британії і мода-мода-мода.

Ми зібрали декілька кейсів, які вже завтра будуть обговорювати (і втілювати в життя) китайці на ринках і молоді фрешмени у вашому дворі.Drake повертає в топи британське вибривання малюнків

Не потрібно в сотий раз розказувати, що Дрейк любить все з Юкей: «Стоун», грайм/британський дрілл і навіть футбол (той, що американці називають соккер).

Тепер він ще зробив ревайвал популярної колись зачіски в Британії: це коли на вашому короткому волоссі ви вибриваєте той малюнок, який відображає ваш внутрішній стан прямо зараз.

Хід настільки британський, що поки весь світ собі відкриває щось нове – британські перукарі до сих пір пропонують цей хейрстайл за 1 фунт (він дійсно є в прайсах старих барберів). Як справедливо підмітили журналісти Highsnоbiety: «це свіжо і набагато дешевше, аніж речі з коллаби Дрейка і Nike».Drake кастомить класику – Air Force 1

Поки весь світ сходить з розуму по «Данках» (ну або ж сміється над тими, хто сходить з розуму по «Данках») – канадець взявся за класику Найкі.

Низькі Air Force 1 в рожевому кольорі вже затізерені в інсті Дріззі, а інтернет вже говорить про те, що шкіра на цих снікерах має бути суперм’якою, інакше ніхто не повірить, що їх зробив Дрейк.

М’яко, рожево і з лого OVO – на аукціонах ресейлери будуть продавати їх за непристойні суми, тому просто полюбуйтесь, але не показуйте своїй дівчині – будуть проблеми зі словами «хочу».… і випускає ще одні «Найки» під своїм брендом Nocta

Щоб не спантеличити вас – верхня модель це коллаб мувмента OVO i Найк, а ось для свого бренду Nocta Дрейк готує зовсім інші снікери. NOCTA x Nike Hot Step Air Terra базуються на моделі Nike Air Terra Humara і вже є предметом активних розмов в мережі. Все як треба.Все це не привід забувати про студію

Зачіски, снікери і все на світі – це ще не причина, щоб проміняти роботу в студії на щось більш веселіше. В рамках відео проєкту Мартін Роуз канадець поділився короткою замальовкою зі своїх карантинних буднів. І знаєте що?! Вони проходять в студії, а значить ми можемо розраховувати на новий матеріал вже зовсім скоро.
txt: Alex Pervukhin