Ядерна Могила “Все Просто”
Новий кліп виконавця Ядерна Могила, який ще нещодавно не показував публіці своє обличчя, зробила команда “bezdna.таланта”.
Цікаво, що роботу “Все Просто” зняли всього за годину. Ось так її коментують автори відео:
“Юрій нас приємно вразив своєю творчістю, виступаючи зі сцени KyivMusicDays 2019. Ми почули його музику і твердо вирішили зняти йому кліп. Познайомилися, поговорили і, знявши матеріал на голому ентузіазмі всього за годину, попрощалися.”
Вже завтра, 20 жовтня, Ядерна Могила виступить у Києві. Детальніше про концерт дізнайтеся тут.
Читай також
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
Dofamin «LEMBERGMAN 2»
Він повернувся після півторарічної паузи.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».