«Я ці рядки видираю з м’ясом із себе»: Freel випустив новий кліп «Intro»
Сьогодні Freel випустив кліп на перший сингл зі свого нового альбому «Спалах». Трек називається «Intro» — не важко здогадатися, що цією піснею відкривається альбом.
Режисером кліпу став Богдан Якименко. В кліпі знялися друзі-музиканти Фріла: Ярмак, Фейм та Ден да Фанк з гурту «кАчевники», Дмитро Машкін з колективу «Stepan i Meduza».
«Ми хотіли зняти стріт-відео: з баскетболом, тверком, скейтами та танцями. Трек я написав буквально за півгодини, він вийшов максимально чесним та відвертим — я розповідаю, як працював на 4 роботах, як мені це одного дня остогидло і я вирішив писати альбом», — розповідає Фріл.э
Альбом «Спалах» буде випущений 19 листопада, його вже можна передзамовити на iTunes та Google Play
Наш головний редактор – переможець премії «25 до 25: Молоді та зухвалі»
В списку переможців не так багато представників культури.
ЗАКОЛОТ БАТЛ: XL проти KILLKLIK
За два раунди емсі показали себе на канонічних грайм-інструменталах.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.