«Я ці рядки видираю з м’ясом із себе»: Freel випустив новий кліп «Intro»
Сьогодні Freel випустив кліп на перший сингл зі свого нового альбому «Спалах». Трек називається «Intro» — не важко здогадатися, що цією піснею відкривається альбом.
Режисером кліпу став Богдан Якименко. В кліпі знялися друзі-музиканти Фріла: Ярмак, Фейм та Ден да Фанк з гурту «кАчевники», Дмитро Машкін з колективу «Stepan i Meduza».
«Ми хотіли зняти стріт-відео: з баскетболом, тверком, скейтами та танцями. Трек я написав буквально за півгодини, він вийшов максимально чесним та відвертим — я розповідаю, як працював на 4 роботах, як мені це одного дня остогидло і я вирішив писати альбом», — розповідає Фріл.э
Альбом «Спалах» буде випущений 19 листопада, його вже можна передзамовити на iTunes та Google Play
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.