Wizkid презентував сингл «Bad To Me»
Нігерійський артист Wizkid презентував свіжий сингл «Bad To Me» в якому сумістив мелодійний амапіано (піджанр південноафриканського хаусу) та класичний афробіт.
Для Wizkid це перший сольний трек після релізу делюкс-версії альбому «Made In Lagos» минулого літа. Нещодавно Каньє Вест неочікувано назвав найкращу пісню всіх часів, його вибір пав на трек Wizkid і Tems «Essence» саме з цієї платівки.
Після цієї заяви про виконавця дізналися ті, хто навіть не знав про його існування, а прослуховування роботи «Made In Lagos» різко злетіли. Чергове підтвердження того, що Каньє – сучасний Мідас.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
bentezhne «Вирівняти»
Новачок демонструє свій стиль - меланхолійний хіп-хоп на стику з R&B.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно