logo logo

Wellboy помирився з лейблом Papa Music?

Wellboy помирився з лейблом Papa Music?

Минулого тижня за рішенням суду Wellboy зобов’язали виплатити 300 тисяч доларів лейблу, а тепер в конфлікті відбувається щось дивне.

В інстаграмі лейблу вийшов пост, в якому написали що дійшли згоди з артистом та вирішили всі питання попри довготривалий конфлікт. За пару днів до рішення суду продюсер Євген Тріплов, який був ініціатором позову на Антона Вельбоя, повідомив про припинення співпраці з Papa Music.

Можливо, у цій ситуації мали місце якісь домовленості, про які невідомо широкому загалу. Papa Music обіцяє пролити світло на фінальне рішення по співпраці з Wellboy і опублікувати його у своїх соцмережах.


Читай також