Вышел второй сингл из нового альбома Артёма Лоика
Артём Лоик выпустил уже второй сингл со своего грядущего альбома «Спасибо». Новая песня называется «Жить» и её снова можно вынести в ряд экспериментов от полтавчанина. Помимо этого, мы узнали дату выхода альбома и его треклист.
1. Замело
2. Ветерок
3. Пока не упаду
4. Цой
5. Лодка
6. Свеча
7. Крест
8. Манекен
9. Жить
10. Спасибо
11. На прощание
12. P.S
13. Честно
Пластинка появится в сети уже 4-го февраля.
Читай також
FACES: «lesfleures — Талант». Інтерв’ю про новий альбом
Дізнаємося, чи вважає він себе кращим за інших реперів і яке зі своїх численний амплуа він ставить в пріоритет.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.