Вийшов з в’язниці і дропнув трек: Pa Salieu «Belly»
Pa Salieu був перспективним британським репером із впізнаваним стилем та успішним мікстейпом «Send Them to Coventry».
Згодом музичну кар’єру довелось перервати: артист загримів у в’язницю у 2022 році за бійку біля нічного клубу, в якій навіть помер його товариш. За участь у цій бійці посадили 11 людей.
Pa Salieu вийшов із-за ґрат достроково та відразу спробував увірватись з треком «Belly» – танцювальним афробітом та лайтовим речитативом.
Читай також
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».