logo logo

Вийшов з в’язниці і дропнув трек: Pa Salieu «Belly»

Pa Salieu був перспективним британським репером із впізнаваним стилем та успішним мікстейпом «Send Them to Coventry».

Згодом музичну кар’єру довелось перервати: артист загримів у в’язницю у 2022 році за бійку біля нічного клубу, в якій навіть помер його товариш. За участь у цій бійці посадили 11 людей.

Pa Salieu вийшов із-за ґрат достроково та відразу спробував увірватись з треком «Belly» – танцювальним афробітом та лайтовим речитативом.

Читай також