Вийшла друга частина подкасту “Drink Champs” із Канье Вестом
У другій частині подкасту «Drink Champs» Канье Уест порівняв себе із Путіним.
«Я рулю Adidas та Gap, я Путін. Я усвідомив це, коли зрозумів — культура це нафта, культура це енергія. А я король культури останні 20 років та наступні 2000 теж».
Мабудь Канье трохи перебрав з алкоголем на подкасті. Як вам панч?
Читай також
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Chudnyi випустив кліп «Не зважай»
Артист кладе сирий флоу з намірено байдужою подачею на атмосферний біт