Вийшла друга частина подкасту “Drink Champs” із Канье Вестом
У другій частині подкасту «Drink Champs» Канье Уест порівняв себе із Путіним.
«Я рулю Adidas та Gap, я Путін. Я усвідомив це, коли зрозумів — культура це нафта, культура це енергія. А я король культури останні 20 років та наступні 2000 теж».
Мабудь Канье трохи перебрав з алкоголем на подкасті. Як вам панч?
Читай також
kissesfromeldar дропнув альбом «saturnkisses(fromeldar)»
У ньому репер вдається до вже звичних текстів про саморуйнування, депресію і розчарування у житті.
Паліндром випустив альбом «Декілька пісень невизначеності ч.1»
У цій роботі Степан говорить про час, у якому дедалі важче бути впевненим у завтрашньому дні.
ngvoi24 та Blackedy «На Вершині»
Неочікувана колаборація з американцем.