Вова зі Львова: «Нам потрібно більше українського репу — і по мові, і по суті»

Вова зі Львова дав велике інтерв’ю порталу Amnezia, в якому розповів багато цікавих фактів. Нижче наводимо деякі з них.

Баскетбольна кар’єра

Вова чесно думав стати кращим білим баскетболістом в світі. Він пару років ходив на баскетбол і розраховував, що його відправлять до Америки.

Цитата:

«Двох моїх друзів, які пішли зі мною за компанію на баскетбол, справді відправили грати в Штати. Але вони обоє були двометрові, а я — 185-сантиметровий.

Я підійшов до тренера і кажу: «Я розумію, що зараз я поки що не дуже, але щоб я принаймні знав — є варіант мене в Штати відправити, чи ні?» А він каже: «Ні. Сорі, тільки високих гравців можу відправляти». Це був жорстокий удар, найбільш кризовий момент підліткових років». 

Знайомство з каналом М1

Вова пройшов перші проби на ведучого «Хорошоу» (денне шоу), але в підсумку щось не склалося, проте, йому запропонували залишитися в штаті. Згодом він працював на шоу адміністратором.

Цитата:

«В ієрархії створення програми це найнижче, якщо не брати до уваги прибиральників. Треба було запрошувати гостей на кожен день, допомагати придумувати теми програм… Але взагалі то всьо мені було до одного місця: я хотів робити репчик і вести програми на цьому каналі, а не бути адміністратором».

Згодом Вова все ж отримав власне шоу на каналі.Дзвінок від Dzidzio

Після прийняття рішення емігрувати в США, Вова спочатку планував поїхати в Китай і заробити там грошей, виконуючи кавери на американські хіти. Другим варіантом був В’єтнам — викладати дітям англійську.

Але потім він написав куплет до треку Dzidzio «Павук», що допомогло йому зібрати грошей на поїздку.

Цитата:

«Він вислав демку, вона була прикольна по музичці, бо її робив Костя Сухоносов — тоді ще клавішник «Скрябіна» і один з найкрутіших українських композиторів. І я вписався в ту пісню, а вона несподівано стала хітом. І я завдяки тому поїхав з Дзідзьо в тур влітку, і таким чином заробив ще трошки грошей. Так що ми з дружиною змогли полетіти в Америку не з порожніми кишенями».Новий альбом

У новий альбом Вови увійде 7 треків, велика частина з яких вже екранізована. Називатися реліз буде «Музика радості в бідові часи».

Цитата:

«Мені прикро, що підлітки слухають зараз так багато російського репу. Навіть у тому ж Львові — дивлюся на свого племінника і дивуюся, як же так. Це одна з причин, чому я вирішив випускати більше музики тут. Нам потрібно більше українського репу — і по мові, і по суті.»

Повний текст інтерв’ю ви можете прочитати тут.