Влітку вийде перший посмертний альбом Nipsey Hussle
Nipsey Hussle був одним з найповажніших реперів Західного узбережжя та прикладом і наставником для купи зірок жанру сучасності. У 2019 році він трагічно загинув, коли його застрілили біля магазину The Marathon у Лос-Анджелесі.
Брат покійного Ніпсі Blacc Sam в інтерв’ю для радіо Power 106 розповів, що перший посмертний альбом репера вийде цього літа. За його словами, це колаборація із Bino Rideaux, більша частина якої була написана за життя репера.
Читай також
Nord Division & «Генерал Черешня»
Продовжуємо знайомити вас з учасниками кемпу від ББС Трійки та ПБС Кракен.
Chief Keef та Кеті Перрі помирились. Біф завершено спільним треком
Ця сучка Кеті Перрі може відсмоктати мені. Я виб'ю з неї все лайно
Американський дует Prison Religion виступить в Києві. Ми дізнались, чого чекати від їх концерту
20-го червня вони виступлять в рамках вечірки від лейбла Iriy Records у просторі Пастка в Києві.