logo logo

Влітку вийде перший посмертний альбом Nipsey Hussle

Влітку вийде перший посмертний альбом Nipsey Hussle

Nipsey Hussle був одним з найповажніших реперів Західного узбережжя та прикладом і наставником для купи зірок жанру сучасності. У 2019 році він трагічно загинув, коли його застрілили біля магазину The Marathon у Лос-Анджелесі.

Брат покійного Ніпсі Blacc Sam в інтерв’ю для радіо Power 106 розповів, що перший посмертний альбом репера вийде цього літа. За його словами, це колаборація із Bino Rideaux, більша частина якої була написана за життя репера.

Читай також