Влітку вийде перший посмертний альбом Nipsey Hussle
Nipsey Hussle був одним з найповажніших реперів Західного узбережжя та прикладом і наставником для купи зірок жанру сучасності. У 2019 році він трагічно загинув, коли його застрілили біля магазину The Marathon у Лос-Анджелесі.
Брат покійного Ніпсі Blacc Sam в інтерв’ю для радіо Power 106 розповів, що перший посмертний альбом репера вийде цього літа. За його словами, це колаборація із Bino Rideaux, більша частина якої була написана за життя репера.
Читай також
Drake дропнув «ICEMAN». І ще два альбоми
Дрізі дісить зірок, відкриває нові імена та показує, що вміє працювати в різних жанрах.
Влад Павлов повернувся після 5 років мовчання. Раніше він організовував Slovo Харків
У першому кліпі він дісить індустрію.
СHUPA 12 дропнув альбом «M4S». Це один з найкращих треп проєктів останніх років
Великий реліз з актуальним треп саундом, де спрацювало буквально все.