Вибір редакції: збірна України з хіп-хопу

В нещодавньому відео ALYOSHA ALYOSHA були рядки про збірну України з поганого репу. Надихнувшись ідеєю, пропонуємо свій варіант збірної з репу нормального. 

До того ж багато характеристик у футболі та репі співпадають, тому далі – все за нормами футбольної журналістики: схема, позиція на полі, тренерський штаб, характеристика та особиста картка кожного з «гравців». Воротар: alyona alyonaНіякого бодішеймінгу. Справа не в антропометричних показниках. Перш за все, воротар має бути надійним та досвідченим, а кар’єра Альони за останні два роки дала їй стільки досвіду, скільки потрібно. Щодо надійності – артистка постійно випускає новий матеріал, який стабільно збирає, тому кандидатура очевидна. 

Центральні захисники: Nashiem Worryk, АрХангелНа захисті збірної повинні стояти надійні гравці, які давно у справі, спокійно роблять брудну роботу та не тягнуть ковдру на себе. Обидві кандидатури підходять під ці характеристики – кожен робить реп давно, залишається в андері, а бруду (в хорошому сенсі цього слова) в їх треках є вдосталь. 

Лівий захисник: Monstr (PVNCH) Гравець, що захищає білі кольори клубу PVNCH довів, що може дуже добре грати на команду. До того ж, футболіст виріс у Варві, а значить точно не боїться силової боротьби, що є дуже важливою для захисника характеристикою.

Правий захисник: KrechetНезважаючи на малий досвід у репі (принаймні ніхто не знає, де він грав до цього), гравець є дуже педантичним у своїх діях, про що свідчить крутий продакшн. Може допомогти як в атаці (підключатися артист вміє – напрацьована зв’язка з Аліною Паш), так і у захисті.Центральні півзахисники: Псючий Син, Паліндром Головним козиром першого є техніка, а значить доставити клопоту захисникам команди-опонента він точно зможе. Другий, в свою чергу, экспериментатор, тому у збірній буде виконувати роль «фантазіста», вражаючи суперників новими креативними рішеннями.

Правий півзахисник: Аліна ПашНа сьогоднішній день – одна з найпомітніших та найпрацездатніших гравців збірної. Головні козири – це швидкість (ми про випуски релізів) та універсальність (може і в реп, і в вокал). Додамо до цього напрацьовану зв’язку з Кречетом та отримуємо дуже потужний правий фланг. 

Лівий півзахисник: НКНКТЧистий атакувальний гравець. Техніка та подача футболіста, якщо він у настрої, може стати кошмаром для будь-якого захисника. 

Форварди: Гоня, 4attyПерший, окрім техніки та власного стилю вміє дуже добре звертати на себе увагу, а значить стане у нагоді збірній, виконуючи роль «хибної дев’ятки». 

Другий – досвідчений форвард таранного типу та лідер, що встиг пограти в багатьох іменитих клубах. 

Запасні гравці

Otoy

З останнього трансферного вікна увійшов у статусі вільного агента, але відсутність клубу, принаймні поки що, ніяк не впливає на форму цього молодого гравця. 

Артем Лоїк

Не потрапив в стартовий склад через відсутність ігрової практики на високому рівні, але є досвідченим гравцем, що цілком може переживати другу реп-молодість. 

XXV кадр 

Едгар Давідс нашої збірної. Впертий, екстравагантний, завжди в окулярах. 

Keysee

Технічний нападник клубу «Malavita Gang» та один з найстабільніших гравців в українському футболі. 

Wavy Dem

Міг би грати в стартовому складі (все для цього є), але є прихильником англійської схеми гри, що трохи відрізняється від тактики нашої збірної. 

Міша Крупін

Гравець досяг всього у футболі та почав професійно грати у гольф (до того ж цей вид спорту дорожчий), але при бажанні може вийти на останніх хвилинах та стати справжнім джокером збірної. 

Шершень

З тих гравців, що поки не розкрилися на повну, але можуть підсилити будь-яку ланку. Найуспішніший трансфер клубу «Братське Коло».

Тренерський штаб

Головний тренер: Юрій Бардаш
За кількістю успішних кейсів цьому тренеру немає рівних. Він привів до чемпіонства клуб «Гриби», тому може досягти значних успіхів і зі збірною. 

Асистенти головного тренера: Ярмак, Freel

Обидва досвідчені та «биті» гравці, кожен з яких може дати цінну пораду.

Транер з тактики: Фейм

Якщо на базі збірної вимкнуть світло і перестане працювати інтернет (ми в Україні – таке можливо), всі дані про світовий хіп-хоп збережені в голові Слави. Тому щодо тактики – це до нього. 

Тренер з фізичної підготовки: Teejay

Крутий біт – це кістки репера, на яких тримаються м’язи. Слідкувати за цим повинен професіонал, а Teejay саме з таких. 

Тренер голкіперів: Ваня Клименко

Тут без коментарів – ви знаєте, хто стоїть у нас у рамці. 
Текст: Михайло Правильний
Оформлення: Максим Синиця