Велике повернення Skrillex з двома платівками

На початку 10-х Skrillex вивів раніше андеграундний дабстеп у мейнстрім, зробивши його більш доступним і зрозумілим для широких мас та комерційно успішним. Це дозволило екс-фронтмену пост-хардкор гурту From First To Last стати одним з найвідоміших діджеїв світу.

Цей рік став великим поверненням музиканта, адже остання сумісна із Diplo платівка вийшла у далекому 2015-му. Сонні випустив кілька синглів на початку 2023-го і тепер представив одразу дві платівки – «Quest For Fire» та «Don`t Get Too Close».


На «Quest For Fire» Skrillex показує, що кардинально змінює імідж та підхід до творчості. Платівку можна назвати мультижанровою та експериментальною, адже в ній він виходить із зони комфорту і видає важкий і моментами дарковий автентичний дабстеп за участі британського грайм-емсі Flowdan, клубний хаус, та навіть запрошує легендарну Missy Elliot зачитати під кислотний біт. У роботі також є натяк на концептуальність – Skrillex додав скіт.


Друга платівка «Don`t Get Too Close» більш приземлена і явно заточена на комерцію та мільйони стрімінгів. Тут Сонні в більшості сконцентрувався на поп-саундні, трепі та нехитрих танцювальних хітах. Підкреслює призначення платівки зірковий гостьовий склад: Kid Cudi, Justin Bieber, Don Toliver, Trippie Redd, Yung Lean, Bladee, Chief Keef. Сам же Skrillex продемонстрував вокальні здібності у треці «Don’t Get Too Close».