В Україні зафіксовано першого хворого на коронавірус
Перший випадок захворювання на коронавірус зафіксували в нашій державі, про це під час брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Інфікована пара приїхала до Чернівецької області з однієї з країн, в яких вірус вже є епідемією. При в’їзді в Україну в них перевірили температуру, але 29 лютого в них виявили симптоми, схожі на коронавірус.
За парою негайно виїхала швидка і доставила людей до інфекційної лікарні.
“Випадок зареєстровано в Україні. Ми почали працювати з контактними особами. Контактних особ не багато. Ці люди перебувають у режимі самоізоляції.” — коментує випадок Ляшко.
Харфанг випустив альбом «Джунглі Х»
За весь продакшн альбому відповідальний Євген Тріплов.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
Нове імʼя: SHMEG
Київський репер, який привернув увагу до своєї творчості ексцентричною екранізацією треку «ГАВ-ГАВ».