В Україні продовжують робити вечірки з російською музикою

Вчора у Полтаві в Муза Бар відбулась вечірка, організована teenpartyua. Заходи проводились у кількох містах (Дніпро, Полтава, Одеса) до початку повномасштабного вторгнення і проводяться зараз.

У цих вечірок немає вікових обмежень і кожна дитина та підліток можуть туди потрапити . Здавалося б прекрасна ініціатива дозволити молоді відволіктись від війни, поспілкуватися та потанцювати, але відбувається це все під російську музику.

В інстаграмі організаторів (деякі з котрих за нашою інформацією також неповнолітні) є відеозвіти з тусовок, на яких можна побачити і почути, як діджей включає треки Моргенштерна, Макса Коржа, Басти та інших російських та білоруських артистів. Майже всі з них були видалені зі сторінки сьогодні.

Виникає питання, як боротися з такими заходами, адже бар, в якому відбулась остання вечірка, не перевірив що саме буде відбуватися під час події. Наступний івент від teenpartyua відбудеться 17 лютого в Харкові за адресою вул. Клочківська 222а (у профілі вже продають квитки) і скоріше за все діти знов танцюватимуть під музику окупантів, адже, як виявилось, програму цих заходів не контролюють, а не поліція, а не власники закладів.

Нагадаємо, що 19 червня 2022 року Верховна Рада прийняла закон, який забороняє російську музику в українських медіа та громадському просторі, але в середньому раз на місяць у мережі з’являються відео з вечірок у різних містах, де люди досі слухають музику російських артистів, не розуміючи недоречність цього сьогодні.