В Одесі бі-боїв, які танцювали на вулиці, примусово забрали у військкомат
Сьогодні в інтернеті почала ширитись інформація про те, що одеських бі-боїв Andrey Fishka та Олексія (prorock_oleksii) на вулиці Дерибасівській викрали правоохоронні органи та відправили у військкомат, погрожуючи медкомісією та відправленням на фронт.
Щодо раптового викрадення, ми не впевнені, адже до того, як їх забрали, вони півтори години розбирались з поліцією. Далі коментарі одного зі свідків інциденту та учасників вуличного шоу :
«16 червня ми прийшли робити вуличне шоу. Ми робили це практично щодня з квітня місяця.
Коли ми почали, вже з мінімальною публікою, яка заздалегідь нас чекала, до нас підійшли поліцейські і сказали вимкнути музику і більше не танцювати тут. При цьому вони не
представилися і спілкувалися виключно російською мовою.
Ми почали вимагати аргументи і чітке обґрунтування, але відповідали нам головним чином у
зв’язку з «особистим бажанням», тобто жодного закону, жодних документів не надали.
Ми вели з ними діалог протягом години, і через годину прийшло «підкріплення» з автоматами, загалом їх було більше 10 людей. За цю годину до нас підходило багато людей і заступалися за нас, говорили, що поліцейські не праві і нехай нас не торкаються, народ був на нашому боці. Але ще через 30 хвилин приїхав спрінтер поліцейський і військовий автобус з чорними номерами.
До нас підійшов військовий, так само не представився, як і працівники правопорядку. Він підійшов до одного з працівників, і той передав йому наші дані (третій особі).
Після цього він підійшов до одного з хлопців, які зараз сидять у військкоматі, і сказав, що він залишається тут і не відходить. В результаті Андрія забрали в автобус, проти його волі, а Олексій все це фіксував на відео, і його, цитую, «взяли за компанію» і забрали в невідомому для нас (тим, хто залишився) напрямку.
Слава Богу, телефони у хлопців не забрали (тільки змусили Олексія видалити відео, як волокли Андрія), і через приблизно 40 хвилин ми звʼязалися з ними і дізналися, що вони знаходяться на Заньковецькій в військкоматі, затримані на 72 години, а в понеділок, 19 червня, у них медична комісія».
На прохання надати відеофіксацію інциденту свідок сказав, що Олексія змусили видалити відео, коли їх вже везли у бусі.
Ми віримо, що ситуація вирішиться за буквою закону і сподіваємось, що це не беззаконня, а непорозуміння.
Наш головний редактор – переможець премії «25 до 25: Молоді та зухвалі»
В списку переможців не так багато представників культури.
Знайомимо з учасниками кемпу від 3ОШБ: ANYMAN «Наш формат»
Попри текстове наповнення, тейп звучить дійсно качово і життєствердно.
JAY-Z повернувся на сцену з першим за 5 років сольним шоу. Кого він задісив?
Лише місяць тому він розкритикував сучасну культуру біфів.