Universal Music підписали контракт з Гонею і це не жарт

Ще тиждень тому нам здавалось, що підписання Аліною Паш контракту з UTA – головна букінг-подія місяця, але виявилось, що ні. Гоня (Глава 94), якого так часто критикували різні змі (ми не виключення), схоже, зовсім скоро дістанеться нову та доволі високу сходинку власної кар’єри.

Вчора Гоня виклав у себе в сторіс сторінку з логотипом Universal Music та підписав “добрийдень”. Ми звернули на це увагу і вирішили взяти у артиста коментар щодо документу (скажу чесно, ні на що не розраховуючи) і отримали відповідь, з якої “завалили”. Розповідаємо що сталося.Гоню дійсно “підписали”? Так

Пару тижнів тому з учасником Глави 94 зв’язалися представники Universal Music та запропонували контракт. гоня тиждень не відповідав, так як повірити в це неможливо, але на другий раз вирішив відповісти на лист, за словами артист, “чисто потролити троля”. Виявилось, що пропозиція цілком реальна, зараз сторони знаходяться на стадії підписання контракту.

Як це сталося

Після минулорічного скандалу, Гоня потрапив в поле зору когось з агентів, які займаються селекцією в східноєвропейських та центральних країнах (зараз студія розширює власні горизонти). Після вивчення питання артисту запропонували участь у програмі, направленої на висловлювання різних точок зору щодо проблемних світових питань (про деякі з них Гоня критично висловлювався). 

Восени цього року вийде збірник треків за участю світових артистів, які будуть висловлюватися на тему толерантності. Завданням проєкту є показати, що всі точки зору мають право на існування (Ігору випала роль якраз головного критика сучасного порядку).

Хто саме з артистів візьме участь в проєкті наразі невідомо, але “хедлайнером” запису стане Lil Nas X.

Що отримає Гоня?

Окрім хайпу (таким доробком ніхто з українських зірок сьогодні похвалитись не може) гоня отримав контракт на три роки, за яким компанія Universal Music бере на себе дистрибьюцію артиста та його букінг на фестивалях. до яких має відношення. Деталей поки що не розголошувати, але на нас точно чекає дуже цікава історія.

Як реагує на контракт сам артист?

Одним з пунктів контракту є пункт про неразголошення, тому Гоня відповів доволі стисло: «Хлопці, я і так сказав більше ніж міг. Що ще додати? Я в ах*ї».

Читай також:

Гоня та ALYOSHA ALYOSHA випустили фітове відео. Воно огиднеP.s. Звичайно, це був першоквітневий жарт, але десь в альтернативному всесвіті можливо Гоня вже підписант Universal.