Український бренд Syndicate Original випустив нову колекцію і вона, як завжди, попала на «Hypebeast»

Нову колекцію київського бренду Syndicate Original в черговий раз відмітив портал hypebeast.com. Авторитетне видання відзначило графічні відбитки, портретні образи та сатиричні фрази, зображені на нових речах. Свій розгорнутий коментар про нову лінійку від українського бренду для нас підготував Денні Дельта.

Такий коментар до нової колекції з’явився на сайті: «Асортимент худі, пуловерів, футболок, легкого верхнього одягу і сорочок з гудзиками, серед іншого, добре виділяє дизайнерські репліки, які відіграють певну роль у сприянні універсальному характеру лінійки.» 

Свою думку щодо роботи визнаного у світі українського бренду висловив справжній поціновувак Syndicate Original — Денні Дельта:

«Навряд чи мене можна вважати представником цільової аудиторії, на яку орієнтується «СНДКТ», та це тільки зайвий раз доводить, що бренд не працює, а творить, творить із серцем. Особисто мене притягує і викликає повагу його певний снобізм у власній подачі/концепції кожної з колекцій/цінах. Це дозволяє почуватися комфортніше посеред тьми клонованих «кежуальщиків» провінційних міст, в одному з яких я і обрав долю самотнього героя. І лейбочки з вкраїнським стягом завжди гріють по-особливому.

Нова колекція «осінь-зима ’18» підтверджує все вищесказане, у відсотковому співвідношенні вона зайшла дуже добре (окремий гучний шат аут за регбійні светри, Tyler The Creator теж би зацінив!). Сподіваюся, що на допрем’єрному прослуховуванні мого нового альбому «НАВИДЖУ» вже розсікатиму в чорній робі (Robe Shirt), надто крепко вона запала до душі.»

Для шанувальників музики артиста є хороші новини: вже у вересні відбудеться презентація двох нових синглів від Дельти. 18-го числа світ побачить композиція «Трешер», а 25-го вересня на цифрових майданчиках можна буде послухати пісню під назвою «На Польских Бляхах». Слідкуйте за новинами на нашому порталі.